Firmamız ISO 9001: 2008, IS0 22000, HACCP ve Organik Üretim ECOCERT ile sertifikalandırılmış olup ,sağladığımız ürünlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetip, zamanında teslimat yaparak sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemini amaç edinmiştir.

EN ISO 2008: 9001 en son revize edilmiş sertifikalandırılma olarak ,iş süreçlerinin en etkili şekilde yürütülerek ,üretimde verimliliğin artırılması, sağlıklı ürünler sunarak müşteri memnuniyetini artırmak gibi amaçlar ile kalite yönetim sistemi şartları tanımlandırılmıştır.

Üretim noktalarının en başı olan ham madde girişinden , son ürün çıkışına kadar olan tüm süreçler ve kaynaklar, şirketimizin Gıda Mühendisi tarafından düzenli ve planlı olarak kontrol edilerek , en üst düzeyde operasyonel kalite yakalanması amaçlanmıştır.

Firmamızın ana hedefi , üretimin en yüksek kalite düzeyine ulaştırılarak ,müşteri öneri ve şikayetleri etkin bir şekilde değerlendirilerek , isteklerine en kısa zamanda cevap verilip, müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Firmamız ortak değerleri doğrultusunda, geleceği ile ilgili olarak , müşterilerini, tedarikçilerini, ve tüm iş ortaklarını aynı gayede buluşturmak amacıyla Kalite Politikası’nı yönetmektedir. Faaliyetlerimizde ulaştığımız noktalar, bizim için mükemmellikte yeni arayışların başlangıcıdır. Müşterilerimizin farklı kültürleri göz önüne alınarak; günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, ürünlerimizin zamanında sunulması amaç edinilmiştir.

Sunduğumuz ve tedarik ettiğimiz ürünler sürdürebilir kalite anlayışı doğrultusunda tanımlanmış ve yönetilmektedir. Tüm iş süreçlerimizde; planlanan sonuçlara ilk seferde ve uygun kaynaklar ile ulaşılmasına çalışılır.